HOME AKCE KONTAKT  
 
     > O NÁS
     > DESIGN INTERIÉRU
     > REFERENCE
     > PRŮBĚR REALIZACE
     > KOMPONENTY
     > KONTAKT
 

   KUCHYNĚ

 
 PRŮBĚH REALIZACE


Krok 1 - Myšlenka a nápad
Když potřebujete do svého bytu či domu nový nábytek, vždy je spojen s Vaší myšlenkou či nápadem. Ať se jedná o komplexní vybavení celého pokoje, např. kuchyňské linky, nebo jen o malou skříňku do atypického prostoru, jsme připraveni tento Váš nápad realizovat. Stačí jen zavolat nebo napsat e-mail a domluvíme se s Vámi na schůzce.

Krok 2 - Převod myšlenky na papír
Navštívíme Vás na smluveném místě, kde vyslechneme Vaše představy a ty spojíme s našimi zkušenostmi. Tím dáme prostor přeměny Vašeho nápadu do reality. Z našich vzorníků si vyberete barvy, odstíny, tvary a duhy provedení jednotlivých komponent.

Krok 3 - Vyměření
Na schůzce u Vás si detailně proměříme prostor, kam chcete Váš nový nábytek umístit. Budeme vše s Vámi konzultovat, abych získali potřebné informace.

Krok 4 - Zpracování grafického návrhu
Zpracujeme grafický návrh řešení pro Vás nový nábytek. Tento návrh zpracujeme zcela zdarma. Poté Vás budeme kontaktovat, abychom jej zkonzultovali s Vámi a provedeme případně drobné korektury. Poté s Vámi sepíšeme smlouvu na výrobu a dodávku daného nábytku.

Krok 5 - Výroba
Dle grafického návrhu a dohodnutých pravidel (doba dodání apod.) pro Vás nábytek vyrobíme.

Krok 6 - Dodání a montáž
Vyrobený nábytek zdarma (v okolí do 30 km od Karviné) převezeme k Vám a provedeme odbornou montáž, která je rovněž zdarma. Vše otestujeme a po Vaší kontrole předáme k užívání


 CO BYSTE MĚLI VĚDĚT  DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA
  GRAFICKÝ NÁVRH ZDARMA
  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  ODBORNÁ MONTÁŽ A SERVIS
  DLOUHÁ ŽIVOTNOST MATERIÁLU


Poměr ceny a užitné hodnoty

Nabízíme velmi příznivou cenu v kombinaci s vynikající kvalitou a možností zcela individuálního přizpůsobení.

Na základě grafického návrhů je nábytek vyráběn počítačově řízenou strojní výrobou. Poté je precizně ručně kompletován do finálního stavu.

Používáme pouze nejkvalitnější materiály a lamina od renomovaných evropských dodavatelů. Zaručují tak vysokou odolnost a dlouhou životnost.